UAB “Lagera” – daugiau nei dviejų dešimtmečių krovinių gabenimo patirtį sukaupusi įmonė, profesionalias paslaugas tarptautiniais mašrutais pradėjusi teikti 1994 metais.
Per šį laikotarpį sėkmingai įveikėme daugybę krovinių gabenimo ES teritorijoje iššūkių, pelnėme klientų pripažinimą ir pasitikėjimą bei užsitikrinome konkurencinį pajėgumą dinamiškoje tarptautinėje rinkoje.

Dedame didžiules pastangas, kad Jūs būtumėte užtikrinti, jog krovinys pasieks tikslą saugiai ir reikiamu laiku. Siekdami patenkinti Jūsų lūkesčius nuolat tobulėjame, atsižvelgdami ne tik į rinkos poreikius, bet ir individualius klientų pageidavimus. Esame atviri naujiems iššūkiams, pasiruošę pasiūlyti Jums geriausias sąlygas bei lanksčiai prisiderinti prie kiekvieno kliento poreikių.

UAB “Lagera” – Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos LINAVA  narys. Esame sėkmingai besivystanti kompanija ir patikimas Jūsų verslo partneris. Profesionalūs darbuotojai, nuolat tobulėjantys savo srityje, pasiryžę užtikrinti sklandų bendradarbiavimą kiekviename žingsnyje nuo pirmojo pokalbio iki krovinio pristatymo į galutinį tašką. Džiaugiamės galėdami suteikti Jums visą reikalingą informaciją ir ryžtingai sprendžiame bet kokius iškilusius nesklandumus.

Translate »